



4 850 ₴
Snugpak Kit Monster – це 120-літрів корисного об'єму з кількома компресійними ременями для стиснення, щоб зменшити об'єм. Сумку можна носити як у руках, так і на ремені через плече або навіть як рюкзак за допомогою плечових лямок. За допомогою спеціальних ручок на обох кінцях сумки її легко транспортувати до транспортного засобу і з нього, полегшуючи транспортування. Особливості сумки Snugpak Kit Monster 120:
- Маса: 1500г включає все.
- Жорсткий, міцний та легкий матеріал.
- 120 літрів простору для зберігання.
- Компресійні ремені дозволяють зменшити будь-який надлишковий об'єм.
- Додаткові ручки на обох кінцях сумки полегшують транспортування.
- Міцна основа для продовження терміну служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snugpak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Для чоловіків |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 42 см |
| Об`єм | 120 л |
| Ширина | 80 см |