


2 700 ₴
Серія термокружок від компанії Zojirushi. В дорозі, офісі, на навчанні - їм завжди і всюди знайдеться місце. Зручна і правильна форма для автомобіліста, компактні розміри для сумки або рюкзака, елегантний дизайн для офісу. А найголовніше - чудова функціональність. Як і вся продукція компанії, серія Mugs відповідає найвищим стандартам якості.
У Термокружки вакуумний зазор в металевій колбі складає 1мм. Стінки колби виконані з високоякісної сталі зменшеною товщини. Це дозволило зробити продукцію легше і компактніше, без шкоди можливостям зберігати температуру.
Термокружки Zojirushi – це найвища якість без компромісів. Термокружка Zojirushi SM-YAF відрізняється компактністю і легкістю, при цьому залишивши високий показник міцності і теплоізоляційним характеристикам. При виробництві застосовується високоміцна сталь зменшеної товщини, а вакуумний зазор в колбі скорочений до одного міліметра. Дана модель має тефлонове покриття на внутрішніх стінках колби, виключає контакт напою з металом. Завдяки цьому можна не турбуватися, що Ваш напій буде мати металевий присмак. Кришку термокружки Zojirushi SM-YAF можна відкрити однією рукою — достатньо лише натиснути і відпустити кнопку.
| Додаткова інформація: | Внутрішня поверхня: полірована нержавіюча сталь Slick Steel Finish |
| Матеріал: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | 75 |
| Збереження тепла, З/ч.: | 95-56°З/6 год. (при температурі навколишнього середовища 20 °С) |
| Збереження холоду, З/ч.: | 4-10°З/6 год. (при температурі навколишнього середовища 20 °С) |
| Розміри, ДхШхВ: | 85x85x220 мм |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 300 |
| Обсяг, мл: | 480 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 480 мл |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Висота | 220 мм |
| Нижній діаметр | 85 мм |