



473 ₴
Skif Outdoor Master – це надувна подушка для кемпінгу, туризму та відпочинку на природі. Перевагою даної подушки є її компактний розмір та легка вага. Вона ідеально підійде для подорожей та мандрівок, де вага спорядження має велике значення.
Подушка Skif Outdoor Master виготовлена з міцного та зносостійкого поліестеру. Має високоефективний клапан для надування за допомогою помпи або роту.
Подушка комплектується чохлом для зручного зберігання та транспортування.
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: | 10х8 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 110 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 46 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Самонадувна | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11 мм |