


431 ₴
Skif Outdoor Rock I — це легкий і водночас компактний складаний стілець, який підійде для кемпінгу або пікніку та допоможе комфортно відпочити на природі.
Модель дуже міцна завдяки використанню якісних матеріалів: каркас виготовлений зі сталі, а сидіння — з щільного поліестеру Oxford 600D.
Стілець має елементарну конструкцію, завдяки якій розкладається та складається одним рухом.
Стілець Skif Outdoor Rock I оснащений спеціальними пластиковими наконечниками, які роблять його стійкішим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 350 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Глибина стільця | 230 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Ширина стільця | 310 мм |