

4 300 ₴
Увага! Рибальські аксесуари в комплект не входять.
Жорстка сумка Freestone Chest Pack доступна там, де вона має бути, з кількома режимами перенесення - зручно носити на грудях або пристібати до рюкзака. Вона включає формоване під тиском основне відділення і робочу станцію, що розкривається, для інтелектуальної риболовлі.
- тканина 330D Nylon Ripstop з поліуретановим покриттям вивороту, легка, але міцна;
- потайна кишеня на блискавці на задній панелі, велика петля на лицьовій стороні для сушіння та зберігання мух; дозволяє використовувати автономний режим, режими кріплення пліч-о-пліч або вейдерси / рюкзаки;
- варіанти внутрішнього зберігання включають три кишені з еластичної сітки;
- знімна панель фіксатора мушок з піноматеріалу;
- до додаткових пристроїв відносяться: Tippet Caddy, Floatant Holster та внутрішній затискач для ключів.
Матеріали: 330D нейлонова тканина ріпстоп з поліуретановим покриттям тильного боку та обробкою DWR на лицьовій стороні; поліефірна підкладка 200D.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Simms |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10.2 см |
| Довжина | 22.9 см |
| Ширина | 15.3 см |