
2 420 ₴
Сумка Simms GTS Padded Cube - являє собою малогабаритний, але дуже місткий аксесуар для рибальських приладь і впорядкування речей під час поїздок. Вона виконана з високотехнологічного і сучасного матеріалу - Cordura щільністю 210D з поліуретановим покриттям і посиленим плетінням ниток - Ripstop, яке дозволяє збільшити зносостійкість виробу. Для захисту рибальських снастей передбачена м'яка внутрішня підкладка з пеноматериала EVA і поліестеру щільністю 200D з водовідштовхувальним покриттям. D. Внутрішня кишеня на блискавці, яка служить роздільником простору головного відділення. Зовнішні кріплення для підвішування. Сумка Simms GTS Padded Cube підійде не тільки для зберігання і транспортування рибальських приладь, а й для зберігання різноманітних речей і засобів гігієни.
Виробник Simms пропонує сумки GTS Padded Cube в декількох розмірах: L, M і S, завдяки чому споживач може вибрати найбільш підходящий для нього варіант.
- водовідштовхувальне покриття;
- сучасний високотехнологічний матеріал;
- компресійні ремені.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Simms |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15.2 см |
| Довжина | 30.5 см |
| Ширина | 14.2 см |