




1 840 ₴
Skif Outdoor Jenz – це зручне складане крісло, яке підійде для кемпінгу, пікніку та всіх видів відпочинку на природі. Каркас крісла виготовлений з міцного та легкого алюмінію. Сидіння та спинка виконані з міцного нейлону. Дана конструкція здатна витримати вагу до 100 кг.
Для більш комфортного відпочинку, стілець Skif Outdoor Jenz оснащений зручними дерев’яними підлокітниками.
| Розміри, ДхШхВ: | 54х54х67 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 670 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 540 мм |