



8 325 ₴
Універсальна сумка Simms GTS Gear Duffel ідеально підійде для походів в спортзал, подорожей, авіаперельотів і автобусних турів. Вона виконана з високотехнологічного і сучасного матеріалу - Cordura 420 / 600D з двостороннім поліуретановим покриттям і посиленим плетінням ниток - Ripstop, яке дозволяє збільшити зносостійкість виробу. Конструкцією передбачені плечові лямки, завдяки яким сумка легко трансформується в рюкзак. Просторе основне відділення не містить перегородок. Збоку сумки-рюкзака розташовано кріплення для тубуса, яке дозволяє закріпити чохол з вудилищем або тубус для паперу. З іншого боку розташоване кріплення до валізи на коліщатках. Американська ТМ Simms виготовляє моделі сумок GTS Gear Duffel з різним об'ємом 50 і 80 літрів, завдяки чому можна підібрати найбільш відповідний варіант для походу в спортзал або майбутньої подорожі.
- водовідштовхувальне покриття;
- сучасний високотехнологічний матеріал;
- трансформер: сумка - рюкзак;
- кріплення для тубуса;
- кріплення для валізи на коліщатках;
- посилені ручки для перенесення;
- зовнішня кишеня на блискавці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Simms |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41.91 см |
| Ширина | 22.86 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 60.96 мм |