



4 680 ₴
Компактна сумка Riverkit Wader Tote з можливістю перенесення спорядження тримає вейдерси, черевики та дощовик – мокрий чи сухий – під контролем і завжди напоготові.
Міцна тканина з поліестеру 600D з поліуретановим покриттям на вивороті водонепроникна і довговічна.
Сітчасті панелі, що дихають, забезпечують вентиляцію, коли всередині покладено мокре спорядження.
М'яка кришка служить складним килимком.
Велика кишеня для аксесуарів включає внутрішній затискач для ключів.
Подвійні ручки дозволяють носити його як у руці, і через плече.
16,5 дюймів x 20 дюймів Ш x 12 дюймів Г
Корпус: поліестер 600D з поліуретановим покриттям на звороті; Сітка: 100% поліестер із ПВХ-покриттям; Підкладка: поліестер 200D із поліуретановим покриттям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Simms |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 30.5 см |
| Ширина | 51 см |