








4 780 ₴
Чайник Snow Peak Field Barista Kettle – нова модель в асортименті відомого японського виробника. Проста та надійна конструкція чайника забезпечить користувача високим запасом міцності «на роки». Чайник виконаний з високоякісної нержавіючої сталі і призначений для заварювання чаю на газових плитах. Особливістю даної моделі є знімна ручка, завдяки чому транспортування чайника буде набагато простіше. На кришці передбачена дерев'яна ручка, що виключає можливість обпектися, а також спеціальний гачок для підвішування чайних пакетиків. У комплекті з чайником Snow Peak Field Barista Kettle йде спеціальний транспортувальний чохол з бавовни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Носик | Є |
| Об`єм | 1 л |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 540 г |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 125 мм |