
2 570 ₴
Tomahawks – серія реплік індіанських і трапперських томагавків. Відрізняються розмірами і формою.
Сталь леза: 1055 Carbon Steel з антикорозійним покриттям. Руків'я: американське гікорі і поліпропілен.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.737 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина держака | 483 мм |
| Довжина леза | 190 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Туристичний |