
4 950 ₴
Складна лава Snow Peak Folding Bench - відмінний вибір для відпочинку на природі. Завдяки використанню алюмінію, конструкція має достатню міцність і надзвичайну легкість, а компактність в складеному вигляді суттєво спростить транспортування. Розмірів лавки буде достатньо для комфортного розміщення двох чоловік. Посадочне місце виконано з міцного поліестеру, який володіє підвищеною зносостійкістю і практичністю. Відпочинок на природі стане набагато комфортнішим разом з лавкою Snow Peak Folding Bench.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 1.9 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 см |
| Довжина | 109.5 см |
| Ширина | 33 см |