

3 920 ₴
Род под Prologic Avenger Pod Kit & Carrycase - це повноцінна підставка для вудилищ "конструктор" з оптимальною простотою використання. Виготовлений із високоякісного алюмінію, який не тільки дуже міцний, а й легкий. Має стильне оздоблення у чорному кольорі. Є можливість регулювання центральної частини від 45 см до 90 см і 4 регульованих по висоті ніжки від 20 до 34 см. Сумка, що входить до комплекту, забезпечує надійний захист і має зручну ручку для транспортування.
| Додаткова інформація: | Комплектується сумкою для транспортування. |
| Країна виробник: | Китай |
| Вид підставки: | Род Под |
| Розміри, ДхШхВ: | 45-90х18-23х20-34сm |
| Країна походження: | Данія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Максимальна висота | 34 см |
| Максимальна довжина | 85 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Мінімальна довжина | 50 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Род под |
| Ширина | 36 см |