






2 100 ₴
Розкладне крісло-шезлонг від Skif Outdoor Beachgoers має каркас із міцних сталевих труб діаметром 25 мм, що гарантує високу міцність і стійкість до великих навантажень, і обшитий щільною, зносостійкою тканиною Oxford. Для більшої зносостійкості каркас покритий полімерним покриттям. Допустиме навантаження стільця - 120 кг.
Габарити в розкладеному вигляді, ДхШхВ: 90х62х90;
Габарити в складеному вигляді, ДхШхВ: 10х62x120;
Вага: 5,5 кг;
Матеріал: Сталь;
Допустиме навантаження: 120 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 620 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |