


2 260 ₴
Легкий і компактний термос Zojirushi серії SV-GR – легкий і компактний термос, який володіє відмінними термоізоляційними характеристиками. Інноваційні технології дозволили зменшити вакуумний зазор в металевій колбі зі стандартних 2 мм до 1 мм, а стінки колби виконати з високоміцної сталі зменшеної товщини. Він має вакуумну колбу з нержавіючої сталі, зсередини покриту тефлоновим покриттям, завдяки якому напій не контактує з металом, зберігаючи свій первинний смак, так само, дане покриття спрощує мийку термоса. Широке горло колби термоса полегшує догляд за виробом. Завдяки широкій шийці в термос можна покласти шматочки льоду, щоб як можна довше зберегти холодним напій, який знаходиться всередині.
Особливості:
- легкий і компактний;
- тефлонове покриття колби легко очищається;
- корпус легко миється;
- кришка перешкоджає утворенню конденсату.
Не містить Бісфенол А (BPA Free).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 270 г |
| Висота | 225 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |