




7 160 ₴
Snugpak Endurance - це надзвичайно міцний рюкзак, який дозволить прикріпити безліч додаткових елементів, щоб розширити спектр його використання. Система MOLLE простягається по всій фронтальній частині та з обох боків. Крім великого основного відділення, Endurance має 2 додаткових відділення в кришці та додаткове відділення для гідратора всередині рюкзака. Основне відділення рюкзака Snugpak Endurance 40 досить велике, щоб вмістити всі ваші речі для 2-3 денної подорожі. Тканина частина виконана з нейлону 600D. Рюкзак має повністю м'які, регульовані плечові лямки, регульований нагрудний та поясний ремінь. Snugpak Endurance повністю сумісний з чохлом Aquacover, який додатково захистить ваші речі від негоди.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snugpak |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 40 л |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 30 см |