
369 ₴
Дуже зручна підставка, міцно фіксує комель вудилища, завдяки чому вудлище не повзе під час клювання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вудлищ | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Тримач вудилища |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 0.025 см |
| Длина в упаковке | 0.11 см |
| Ширина в упаковке | 0.07 см |