



4 340 ₴
Род-под Prologic C-Series Twin Support 3 Rod Pod – це підставка для коропових вудлищ, якій властиві надійність і функціональність, зазвичай притаманні лише преміальним товарам. Складається з легкої алюмінієвої рами з можливістю безлічі різних налаштувань. Він може повністю регулюватися як по вертикалі, так і по горизонталі, а всі перекладини оснащені затискними гвинтами, що робить його надзвичайно практичним. Всі затискачі мають надійну конструкцію, виготовлену з міцного пластику. Род-под Prologic C-Series Twin Support компактно складається в практичну м'яку сумку, яка йде в комплекті для перенесення і його зберігання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Вага | 2.2 кг |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 75.5 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Висота в упаковці | 7 см |