








23 250 ₴
Сумка Simms Tailwind Roller для тривалих подорожей та досліджень. Створена для міцності і досить містка для всього вашого спорядження, ця роликова валіза розроблена для підтримки ваших найдовших і амбітних поїздок.
Розміри: 43 см (довжина) x 36 см (ширина) x 107 см (висота).
Об'єм: 100 літрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simms |
| Тип | Сумка |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 100 л |
| Висота | 107 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 36 см |
| Вага | 4.67 кг |