



7 850 ₴
Tailwind Reel Vault організує та захищає ваш дорогоцінний вантаж у дорозі. Куди б ви не поїхали на рибалку, пошкоджена котушка — це катастрофа.
ТЕХНОЛОГІЯ ТКАНИНИ: балістичний поліестер 900D
РОЗМІРИ: 10,5 Д x 6" Ш x 15,5 В
ОБСЯГ: 9 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simms |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Сумка |
| Вага | 1.45 г |