







1 870 ₴
Рюкзак Skif Outdoor Racer — маленький спортивний рюкзак для занять спортом та прогулянок.
Модель виконана із міцного та стійкого до стирання синтетичного матеріалу, завдяки чому рюкзак прослужить не один рік.
Рюкзак має містке основне відділення з відсіком для ноутбука, планшета або книг, невелику кишеню на фронтальній стороні, еластичні бічні кишені для термоса або пляшки з водою, а також 2 кишені на плечових лямках. Рюкзак Racer оснащений отвором для виведення трубки гідратаційної системи.
Рюкзак Skif Outdoor Racer має гнучку безкаркасну спинку з сітчастим покриттям і м'якими демпферними вставками, яка забезпечує свободу під час руху. Плечові лямки мають сітчасті вставки та оснащені нагрудною стяжкою на фастексі.
Модель обладнана невеликою кишенею внизу рюкзака, в якій зберігається водонепроникний чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Салатний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 27 см |
| Вага | 520 г |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Доросла |