


1 670 ₴
Цей термос для ланчу дозволяє зберегти гарячим (або, навпаки, холодним) Ваші улюблені страви. Спеціально розроблена компанією Zojirushi кругла термоформа відмінно зберігає температуру протягом тривалого часу. Зручна форма дає можливість брати цей термос на пікнік, в дорогу, дітям у школу, в офіс, допоможуть дотримуватися правильний раціон і вживати здорову і свіжу їжу. Металева колба забезпечує відмінну термоізоляцію завдяки вакуумному прошарку, товщина якого складає всього 1 міліметр. Використання високоміцної сталі зменшеної товщини робить термос більш легким і компактним.
Не містить Бісфенол А (BPA Free).
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 450 л |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Тип термоса | Харчовий |
| Матеріал колби | Неіржавка сталь |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 6 час |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Кришка | кришка без поїльника |
| Матеріал корпусу термоса | Неіржавка сталь |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 85 см |
| Вага | 290 г |
| Ширина горлечка | 76 мм |