


1 240 ₴
Коробка Meiho Inner Stocker Bm-12L. Цей внутрішній контейнер ідеально підходить для зберігання занурювальних приманок та джигів одночасно. Має дренажний отвір, тому його можна мити після використання. Підходить для використання разом із ящиками Meiho.
У комплект входить 1 комплект нековзної гуми (4 шт.)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meiho |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17.7 см |
| Довжина | 26.9 см |
| Ширина | 18.7 см |