

3 670 ₴
Рибальські скрині серії Bucket Mouth від японського виробника Meiho – гарний вибір для рибалок, які люблять тримати снасті та приманки в порядку. Завдяки інноваційному матеріалу - сополімеру, вдалося зменшити масу ящика і при цьому зберегти удароміцність та стійкість до подряпин. Якщо рибалка вирішить перенести коробку і при цьому не закриє клямку, то продумана система при підйомі ручки заблокує її кришку автоматично і не дозволить нічому випасти. Усередині є перегородки, які можна встановити на власний розсуд, що дозволить вмістити не тільки коробки з дрібними аксесуарами, а й котушку. З боків розташовані кріплення, до яких можна докупити спеціальні підставки під вудилища або просто тримач для пляшки з водою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meiho |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 2.85 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 47.5 см |
| Ширина | 33.5 см |