
3 760 ₴
Сумка Daiwa D-VEC XL.
- Розміри: 53 x 32 x 19 см
- Захист від бризок
- Нековзне дно
- Збільшені блискавки з АБС-пластику
- Дві великі передні кишені
- М'який плечовий ремінь
- Сумка з поліестеру з дном із ПВХ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daiwa |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Нековзне дно |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 19 см |