





2 410 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |