




1 610 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |