
663 ₴
Shimano Reel Case – практичний чохол для зберігання і транспортування рибальської котушки. Запобігає механічним пошкодженням при випадкових ударах і падіннях з невеликої висоти, а також захищає котушку від потрапляння бруду і пилу в середину. Внутрішня сторона оброблена м'яким матеріалом для дбайливого збереження делікатних деталей котушки. Кришка чохла закривається на двосторонню блискавку для зручного відкривання і закривання. Зовнішній матеріал стилізований під карбон, має гладку поверхню, що добре миється. Виробники котушок рекомендують зберігати ці вироби в спеціальних чохлах. Shimano Reel Case повністю відповідає всім вимогам для безпечного зберігання і транспортування.
- надійно захищає котушку від пошкоджень;
- дві моделі для різних типорозмірів;
- стилізовано під карбон;
- двостороння блискавка на кришці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shimano |
| Тип | Чохол |
| Місткість | 1 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 16 см |
| Глибина | 8 см |