


3 140 ₴
У цих м'яких та дуже міцних чохлах преміум-класу можна зберігати до трьох вудлищ. Також підходить для вудлищ із першими пропускними кільцями розміру 50мм. З м'якими перегородками та ременем із застібкою-липучкою для оптимального захисту вудилищ. З накладною кишенею для таких пристроїв, як стійки, вантажний ремінь і т.д. Дно з ПВХ запобігає проникненню вологи.
Оснащений м'яким плечовим ременем та ручками для перенесення.
Матеріал: поліестер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daiwa |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 3 |
| Місткість | 3 |
| Особливості | Кишеня для зберігання стійок, Водонепроникне дно |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | М'який |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 15 см |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 35 см |