

336 ₴
Skif Outdoor Comfort — легкий кемпінговий стілець, який стане незамінним супутником для мандрівників, які не мають можливості носити з собою габаритні предмети туристичних меблів, проте надають перевагу комфортному відпочинку.
Каркас моделі виконаний зі сталевих трубок, що відрізняються підвищеною зносостійкістю і довговічністю. Для виготовлення сидіння використана стійка до розривів і стирання тканина Oxford 600D.
Для зручності експлуатації стілець обладнаний підлокітниками з інтегрованими підстаканниками з сітки.
Елементарна конструкція Skif Outdoor Comfort дозволяє швидко розкладати і складати стілець без особливих зусиль. Компактність стільця в складеному вигляді дозволяє зберігати його в будь-якому будинку, не займаючи багато місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота сидіння стільця | 350 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Глибина стільця | 460 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Червоний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 500 мм |