








2 350 ₴
Корпус туристичного стільця Skif Outdoor Council виконаний з міцних, сталевих труб. Несучі труби діаметром 29 мм і рухливі лапки забезпечать кращу стійкість на пухкій замлі. Сидіння, спинка, підлокітники і інтегрована підставка під напої пошиті зі щільної, стійкої до пошкоджень і забруднень, тканини Oxford. Також тканина має водовідштовхувальний ефект. Для більшого комфорту підлокітники оснащені шаром із пористої гуми. Максимальна вага, котру витримує стілець - 120 кг. Вся конструкція легко складається і поміщається у цупкий чохол. Якщо ви зібралися виїхати на природу, на рибалку або ви поціновувач тривалих фестивалів на відкритому повітрі - найкомфортабельніший складаний стілець Skif Outdoor Council стане вашим незамінним помічником.
Габарити в розкладеному вигляді, ДхШхВ: 55х61х91 см;
Габарити в складеному вигляді, ДхШхВ: 91х22х18 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.76 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 910 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 610 мм |