




1 740 ₴
Каркас стільця Colonel зроблений із міцних, сталевих труб діаметром 22 мм. Обшитий корпус зносостійкою тканиною Oxford, за якою легко доглядати. Витримує крісло навантаження до 100 кг. Підлокітники обтягнуті м'якою пористою гумою, а справа передбачена повноцінна полиця з підставкою для склянок і пляшок. Крісло легко складається й розкладається, не займає багато місця під час транспортування або зберігання, поличка-підставка опускається. Новинка від Skif Outdoor, розкладний стілець Colonel, був розроблений для приємного та комфортного відпочинку загородом або стане корисним супутником на риболовлі.
Габарити в розкладеному вигляді, ДхШхВ: 45х85х78 см;
Габарити в складеному вигляді, ДхШхВ: 48х9х78 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 780 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Оливковий |
| Ширина стільця | 850 мм |