

294 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стілець Cramb — невагомий і компактний складаний табурет, який стане незамінним супутником піших мандрівників. Модель має стійку, елементарну у використанні конструкцію, яку можна привести в робочий стан за кілька секунд.
Модель складається з металевого каркаса, зібраного з 8 трубок, скріплених між собою гумкою, і сидіння з високоміцного текстилю.
Модель ідеально підійде для туристів, які подорожують без нічого, оскільки габарити в складеному вигляді дозволяють носити стілець навіть в рюкзаку, зовсім не обтяжуючи зайвою вагою.
Для зручності зберігання і транспортування модель комплектується чохлом з текстилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.298 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 260 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 250 мм |