

294 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стілець Cramb II - ультралегкий і компактний складаний табурет, котрий стане незамінним супутником для туристів і просто любителів відпочинку на природі. Модель має стійку та елементарну в використанні конструкцію. Стілець можна, можливо підготувати до експлуатації всього одним рухом.
Модель складається зі сталевого каркаса, складається гармошкою до розміру пляшки c водою або термос, і сидіння з високоякісного текстилю.
Модель ідеально підійде для туристів, що подорожують на легку, оскільки габарити в складеному вигляді дозволяють носити стілець навіть в рюкзаку, зовсім не обтяжуючи зайвою вагою. Також модель може бути використана в якості додаткових меблів у будинку або на дачі.
Модель комплектується чохлом з текстилю для зручності зберігання і транспортування.
Стілець має пластикові накладки на ніжках, які роблять його більше стійкими.
Діаметр ніжок - 9,8 мм.
Висота посадки (від підлоги до сидіння) - 26 см.
Площа посадкового місця 24 х 24 см.
Кількість секцій - 8 шт.
Размеры в розкладеному вигляді (ВхШхД) - 26 х 22 х 22 см.
Розміри посадкового місця - 22 х 22 см.
Кількість секцій - 8 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.346 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 260 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 220 мм |