







3 040 ₴
Каремат Skif Outdoor Duplex — двоспальний самонадувний килимок для відпочинку на природі, кемпінгу і подорожей, без шкоди зручності.
Каремат виконаний зі стійкого до механічних пошкоджень поліестеру, і наповнений м'якою поліуретановою піною, яка рівномірно розподіляє тиск, забезпечуючи максимальний комфорт, а також гарантує хороший теплоізоляційний ефект.
Модель оснащена повітряною подушкою, яка без зусиль надувається ротом в лічені хвилини.
Шви надійно запаяні, що забезпечує абсолютну герметичність і водонепроникність. Однак це не робить каремат придатним для плавання.
Для приведення каремата в робочий стан не потрібно ніяких пристосувань. Досить просто розгорнути його, послабити клапан і залишити на кілька хвилин, надавши можливість набрати повітря. За необхідності, каремат можна додуть самостійно до бажаного об’єму. Модель оснащена двома пластиковими клапанами для надування основної частини і двома силіконовими клапанами для надування подушки.
По периметру розміщені кнопки, за допомогою яких можна з'єднати кілька карематів між собою для збільшення спального місця, або ж скласти каремат навпіл для збільшення товщини.
Каремат Skif Outdoor Duplex комплектується чохлом з поліестеру на стяжці для зберігання і транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3100 г |
| Довжина | 192 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 157 см |