


810 ₴
Каремат Skif Outdoor Roller — універсальний туристичний килимок, який можна використовувати як для подорожей та відпочинку на природі, так і занять спортом.
Модель виконана зі спіненого матеріалу EVA, який не вбирає вологу, легко очищається, має невелику вагу та забезпечує гарний рівень амортизації. Фольгований шар гарантує захист від вологи та додаткову термоізоляцію, а також збільшує термін експлуатації виробу.
| Матеріал: | EVA, алюміній |
| Розміри, ДхШхВ: | 190х60х1,2 см |
| Маса, г: | 290 |
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: | 60х20 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.29 г |
| Довжина | 190 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 60 см |