




1 910 ₴
тілець Skif Outdoor Shell - це максимально комфортне крісло для тривалих рибальських поїздок, відпочинку на природі за містом або на дачі. Модель Shell має складаний каркас із легких, сталевих труб діаметром 22 мм, що дозволяє досить компактно та швидко скласти крісло для транспортування та зберігання. Широке розташування ніжок із прогумованими накладками гарантує підвищену стійкість на нерівній, слизькій поверхні. Сидушка виконана із зносостійкого поліестеру 600D. Усередині м'який наповнювач. Ковшеподібна, об'ємна конструкція подарує відчуття затишку та комфорту.
- Габарити у розкладеному вигляді, ДхШхВ: 80,5х59х83 см;
- Габарити у складеному вигляді, ДхШхВ: 78х8, 5х83 см;
- Вага: 3320 г;
- Матеріал: Сталь;
- Матеріал тканини: Поліестер 600D;
- Допустиме навантаження: 100 кг
| Матеріал: | Сталь, Поліестер |
| Допустиме навантаження, кг: | 100 |
| Розміри, ДхШхВ: | 80,5х59х83 см |
| Маса, кг: | 3,320 |
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: | 78х8,5х83 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.32 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 83 мм |
| Глибина стільця | 80.5 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина стільця | 59 мм |