


239 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Коробка Select Terminal Tackle Box призначена для зберігання різних рибальських аксесуарів і елементів оснащення, наприклад, гачків, карабінів, вертлюгів, заводних кілець і т.п. Завдяки використанню сучасних пластиків, вона довгий час не втрачає своїх функціональних можливостей і не створює незручностей користувачеві. Серія коробок Select Terminal Tackle Box включає кілька моделей, кожна з яких має свої переваги для зберігання тих чи інших аксесуарів.
Коробка Select Terminal Tackle Box SLHX-1803 - невелика модель з посиленою поворотною петлею та надійними застібками. Може застосовуватися як для зберігання джиг головок та спінінгових грузил, так і для блешень та оснащеного силікону. Усередині знаходиться 3 поздовжні відсіки, які можна розділити на кілька частин наявними перегородками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Select |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.3 см |
| Довжина | 25.4 см |
| Ширина | 12.8 см |