






2 340 ₴
Skif Outdoor Morpheus 2200 – теплий спальник анатомічної конструкції «кокон» призначений для комфортної ночівлі на природі в холодну пору року.
Зовнішній шар виконаний із волокна 210T Ripstop Polyester, яке є дуже міцним та стійким до впливу ультрафіолету. Матеріал має водовідштовхувальні та вітронепроникні властивості за рахунок спеціального DWR-покриття. Підкладка виготовлена з м'якого та приємного до тіла, швидкосохнучого матеріалу 190T Soft Pongee.
В якості утеплювача використовуються 2 шари Micro Fiber, щільністю 200 г/м2, що гарантує хорошу термоізоляцію та температуру комфорту 0 °С. Температура екстриму становить -10 °С, а гранична температура комфорту, за якої можна повноцінно спати, не прокидаючись — -5 °С.
Спальний мішок Morpheus обладнаний двосторонньою блискавкою зі спеціальною вставкою, що запобігає закусуванню тканини. Skif Outdoor Morpheus оснащений внутрішньою кишенею на липучці для зберігання необхідної дрібниці.
Модель комплектується нейлоновим чохлом із компресійними стропами для зберігання та зручного транспортування.
Модель не призначена для використання в умовах високогір'я та за екстремальних температур.
| Матеріал: | Polyester |
| Довжина, м: | 1.7 м (без капюшона) |
| Діапазон температур: | Comfort 0°С / Limit -5°С / Extreme -10°С |
| Тип спального мішка: | Кокон |
| Матеріал наповнювача: | Micro Fiber |
| Розміри, ДхШхВ: | 210х85/50х5 см |
| Маса, кг: | 2.2 |
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: | 26х37 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Вага | 2200 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Особливості спальника | Водовідштовхувальне просочення, Внутрішня кишеню спальника, Подвійна блискавка |
| Розташування блискавки спальника | Праворуч (R) |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -10 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 0 град. |
| Кількість шарів | 2 |
| Нижня температура комфорту | -5 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 85 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Наповнювач | Синтетичне волокно |