




902 ₴
Газова похідна плита Skif Outdoor Agneya I працює від цангового газового балона, що поміститься всередині. Корпус моделі виготовлений із алюмінієвого сплаву та нержавіючої сталі. Потужність складає 2,8 кВт, а витрата газу 160 г/год. Після встановлення плити на рівній поверхні, необхідно перевернути варильну поверхню та встановити газовий балон, зафіксувати його за допомогою спеціального перемикача на тильній стороні, після чого плита готова до використання. На плиті встановлений клапан контролю тиску та регулятор потужності. Запалюється за допомогою п'єзопідпалу.
| Потужність, кВт: | 2,8 |
| Тип з'єднання балона: | Цанговий |
| Розміри, ДхШхВ: | 35х30х10 см |
| Маса: | 2 кг |
| П'єзоелемент: | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Немає |
| Кейс для транспортування | Да |
| Плита | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал газового пальника | Неіржавка сталь |
| Номінальна потужність | 2800 Вт |
| П'єзорозиг | Да |
| Витрата газового палива | 160 г/год |
| З'єднання балона | Цангове |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |