









2 060 ₴
Рюкзак Skif Outdoor Adventure — компактний спортивний рюкзак для хайкінгу, велоспорту та прогулянок містом.
Модель виконана з міцного та стійкого до стирання синтетичного матеріалу. Рюкзак Skif Outdoor Adventure оснащений полегшеною системою підвіски, яка використовується в першу чергу для рюкзаків, що використовуються для занять видами спорту, що потребують інтенсивних рухів. Завдяки сталевому каркасу і м'якому ременю на стегнах, основна частина навантаження перерозподіляється на стегна. Особливістю даної системи є спеціальна сітка, яка охоплює каркас, що створює простір між рюкзаком і спиною і таким чином забезпечує максимальну вентиляцію.
Модель обладнана компресійними ременями з боків та плечовими шлейками з м'якими вставками. Рюкзак Adventure має отвір для виведення трубки гідратаційної системи.
Рюкзак має містке основне відділення з відсіком для ноутбука, планшета або книг, додаткове відділення із двома сітчастими кишенями та еластичні бічні кишені для термоса чи пляшки з водою. Модель обладнана невеликою кишенею внизу рюкзака, в якому захований водонепроникний чохол.
| Колір: | black |
| Матеріал: | Нейлон |
| Сумки та рюкзаки: | Рюкзаки |
| Розміри, ДхШхВ: | 23х10х48 см |
| Маса, г: | 775 |
| Об'єм, л: | 30 |
| Стать: | Унісекс |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Вага | 775 г |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 30 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вікова група | Для дорослих |
| Призначення рюкзака | Туристичний |
| Особливості рюкзака | Виведення питної системи, Поясний ремінь, Регульована спина |
| За типом конструкції | Каркасний |