









2 480 ₴
Skif Outdoor Camper — рюкзак середнього розміру для хайкінгу, велоспорту та нетривалих подорожей вихідного дня.
Модель виконана з високоміцного та стійкого до стирання матеріалу, завдяки чому рюкзак прослужить не один рік. Рюкзак має містке основне відділення з відсіком для ноутбука, планшета або книг, відділення з органайзером для дрібниць, глибоку фронтальну горизонтальну кишеню, та бічні кишені з еластичного матеріалу для пляшки або термоса. Також рюкзак обладнаний маленькою кишенею внизу рюкзака, в якому захований водонепроникний чохол.
Рюкзак Camper оснащений зручною Х-подібною підвісною системою, яка використовується в першу чергу для рюкзаків, що використовуються для занять видами спорту, що потребують інтенсивних рухів. Завдяки хрестоподібно розташованому сталевому каркасу і міцному ременю на стегнах з м'якими вставками, основна частина навантаження перерозподіляється на стегна. Особливістю даної системи є спеціальна сітка, яка охоплює каркас, створюючи простір між рюкзаком і спиною і таким чином забезпечує максимальну вентиляцію. За бажанням каркас можна витягти, полегшивши рюкзак.
Модель обладнана компресійними ременями з боків та плечовими шлейками з м'якими вставками. Рюкзак Camper сумісний з питною системою, яку можна розмістити в основному відділенні.
Рюкзак поставляється у кількох кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Висота | 54 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 35 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості рюкзака | Виведення питної системи, Поясний ремінь, Регульована спина |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Призначення рюкзака | Туристичний |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вікова група | Для дорослих |