







1 870 ₴
Рюкзак Skif Outdoor Racer — маленький спортивний рюкзак для занять спортом та прогулянок.
Модель виконана із міцного та стійкого до стирання синтетичного матеріалу, завдяки чому рюкзак прослужить не один рік.
Рюкзак має містке основне відділення з відсіком для ноутбука, планшета або книг, невелику кишеню на фронтальній стороні, еластичні бічні кишені для термоса або пляшки з водою, а також 2 кишені на плечових лямках. Рюкзак Tracker оснащений отвором для виведення трубки гідратаційної системи.
Рюкзак Skif Outdoor Racer має гнучку безкаркасну спинку з сітчастим покриттям і м'якими демпферними вставками, яка забезпечує свободу під час руху. Плечові лямки мають сітчасті вставки та оснащені нагрудною стяжкою на фастексі.
Модель обладнана невеликою кишенею внизу рюкзака, в якій зберігається водонепроникний чохол.
| Колір: | black |
| Матеріал: | Нейлон |
| Сумки та рюкзаки: | Рюкзаки |
| Розміри, ДхШхВ: | 27х14х48 см |
| Маса, г: | 520 |
| Об'єм, л: | 25 |
| Стать: | Унісекс |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Вага | 520 г |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 25 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Тип | Спортивний |
| Особливості | Сумісність з гідратором |
| Вікова група | Доросла |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |