









2 690 ₴
Skif Outdoor Seagle — універсальний спортивний рюкзак середнього розміру для трекінгу, хайкінгу, велоспорту та нетривалих подорожей вихідного дня.
Модель виконана з високоміцного та стійкого до стирання матеріалу, завдяки чому рюкзак прослужить не один рік. Рюкзак має містке основне відділення з відсіком для ноутбука, планшета або книг і додаткове відділення на середину висоти, глибоку фронтальну горизонтальну кишеню, та еластичні бічні кишені для пляшки або термоса. Також рюкзак обладнаний маленькою кишенею внизу рюкзака, в якому захований водонепроникний чохол.
Рюкзак Seagle оснащений зручною Х-подібною підвісною системою, яка використовується в першу чергу для рюкзаків, що використовуються для занять видами спорту, що потребують інтенсивних рухів. Завдяки хрестоподібно розташованому сталевому каркасу і міцному ременю на стегнах з м'якими вставками, основна частина навантаження перерозподіляється на стегна. Особливістю даної системи є спеціальна сітка, що охоплює каркас, створюючи простір між рюкзаком і спиною і таким чином забезпечує максимальну вентиляцію. За бажанням каркас можна витягти, полегшивши рюкзак.
Модель обладнана стяжками для індивідуального регулювання прилягання, компресійними ременями з боків та петлями для кріплення додаткового обладнання.
Рюкзак поставляється у кількох кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Висота | 62 см |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 45 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вікова група | Для дорослих |
| Призначення рюкзака | Туристичний |
| Особливості рюкзака | Кріплення для трекінгових палиць, Поясний ремінь, Регульована спина |
| За типом конструкції | Каркасний |