







1 460 ₴
Skif Outdoor X-Warm — ефективний газовий обігрівач, який відрізняється високою теплопродуктивністю та низькою витратою палива.
Модель призначена для використання з пропан-бутановими балонами з різьбовим типом з'єднання. Обігрівач можна поставити на балконі, на вулиці, в гаражі, складі та інших типах приміщення з посиленою вентиляцією.
| Потужність, кВт: | 1.3 |
| Тип з'єднання балона: | Різьбовий |
| Розміри, ДхШхВ: | 24x26,5x22 см |
| Витрата палива, г/год: | 90 |
| Маса, г: | 2130 |
| П'єзоелемент: | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 26.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 24 мм |
| Тип | Газовий нагрівач |