


3 470 ₴
Крісло Prologic Avenger Camo Chair - компактне і дуже надійне крісло для коропової риболовлі і кемпінгу. Спинка виробу встановлюється в одне положення. Висота ніг регулюється завдяки телескопічній конструкції. Шарнірні опори на кінцях ніжок забезпечують хорошу стійкість крісла на нерівних або сипучих поверхнях. М'яка набивка в центральній частині сидушки і спинки крісла Prologic Avenger Camo Chair забезпечують додатковий комфорт для користувача.
- великий матрац з м'якою підкладкою;
- камуфляж Avenger;
- регульовані ніжки;
- рухливі платформи на ніжках.
| Додаткова інформація: | висота ніг 25-40см |
| Країна виробник: | Китай |
| Допустиме навантаження, кг: | 140 |
| Розміри, ДхШхВ: | 47.5x42x50см |
| Країна походження: | Данія |
| Маса, кг: | 3.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Колір | Камуфляж |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Ширина стільця | 420 мм |