


3 760 ₴
Крісло Prologic Avenger Relax Camo Chair W / Armrests & Covers - дуже зручне і функціональне сидіння для відпочинку в кемпінгу і на короповій риболовлі. Спинка виробу встановлюється в одне положення. Висота ніг регулюється завдяки телескопічній конструкції. Шарнірні опори на кінцях ніжок забезпечують хорошу стійкість крісла на нерівних або сипучих поверхнях. М'яка набивка в центральній частині сидушки і спинки крісла Prologic Comfort Camo Chair W / Armrests & Covers забезпечують зручну посадку. Зручні підлокітники доповнюють комфорт для користувача.
- великий матрац з м'якою підкладкою;
- камуфляж Avenger;
- регульовані ніжки;
- шарнірні платформи на ніжках;
- підлокітники з неопреновим покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Колір | Камуфляж |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |