


5 080 ₴
Крісло Prologic Inspire Lite-Pro Recliner Chair With Armrests - легке і міцне коропове крісло для кемпінгу і риболовлі. Регульована спинка, м'які підлокітники і неопреновий підголівник сприяють високому рівню комфорту користувача. Рама з алюмінієвого сплаву і сталі має складну конструкцію для компактного транспортування і зберігання крісла. Телескопічні ноги регулюються по висоті за допомогою простих і надійних фіксаторів. Шарнірні опори ніг дозволяють стійко розташувати крісло на нерівних і сипучих поверхнях. Крісло Prologic Inspire Lite-Pro Recliner Chair With Armrests має м'які накладки підлокітників, які можуть зніматися для чищення.
- регульована спинка і підлокітники;
- знімні чохли для підлокітників Air-Tex;
- водонепроникна і дихаюча тканина MCP;
- підголівник з м'якого неопрена;
- регульовані ніжки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |