


4 250 ₴
Парасолька Prologic C-Series 55 Tilt Brolly - це легке і компактне укриття, яке здатне захистити рибалку від дощу або палючого сонця. Сталева конструкція з вісьмома ребрами створює більш міцну поверхню, що дозволяє рівномірно розсіювати вітер та дощ. Парасолька виготовлена з використанням міцної тканини 190D з повністю проклеєними швами, що забезпечить надійний захист у найсильніший дощ. Центральна стійка з поворотним механізмом дозволяє легко нахилити парасольку під потрібним кутом, що значно збільшує внутрішній простір. Також у зонті є можливість регулювання за висотою від 130 до 210 см. Для транспортування та зберігання є зручний нейлоновий чохол.
| Додаткова інформація: | Водонепроникна тканина 190D 8000 мм |
| Країна виробник: | Китай |
| Транспортна довжина, см: | 140x15см |
| Розміри, ДхШхВ: | 220x57см |
| Країна походження: | Данія |
| Маса, г: | 2500 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Висота парасольки | Да |
| Висота парасольки в розкладеному вигляді | 2.1 м |
| Висота парасольки в складеному вигляді | 1.4 м |
| Кількість куполів у конструкції | 1 шт. |
| Склепіння парасольки | тканина |
| Стійка парасольки | метал |
| Тип парасольки за призначенням | садовий |
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Кут нахилу купола парасольки | Да |
| Кут повороту купола парасольки | Да |
| Форма купола | круглий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 2.5 г |
| Основні | |
| Кількість спиць купола | 8 шт. |