

4 860 ₴
Парасолька Prologic C-Series 65 SSSB Brolly – це атрибут рибалки для комфортної риболовлі, який захистить посадкове місце, спорядження та насадку не тільки від дощу, а й від сонця. Виготовляється із потужного сталевого каркасу та тканини підвищеної щільності 190D з рівнем водонепроникності 8000мм. Використання такої тканини з повністю проклеєними швами гарантує, що рибалка залишиться сухим навіть під найсильнішою зливою. Центральна телескопічна стійка має можливість регулювання за висотою від 155-255 см, а також два варіанти кріплення до парасольки, що дозволяє максимально ефективно використовувати внутрішній простір. Сумка для перенесення в комплекті дозволяє дуже зручно зберігати та транспортувати парасольку до місця лову.
| Країна виробник: | Китай |
| Транспортна довжина, см: | 165x15см |
| Розміри, ДхШхВ: | 250x65см |
| Країна походження: | Данія |
| Маса, г: | 4000 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Кількість куполів в конструкції | 1 шт. |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки за призначенням | садовий |
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Форма купола | круглий |
| Габаритні розміри парасольки | |
| Вага парасольки | 4 кг |
| Висота парасольки в розкладеному вигляді | 2.55 м |
| Висота парасольки в складеному вигляді | 1.55 м |
| Регулювання парасольки | |
| Висота парасольки | Так |
| Кут нахилу купола парасольки | Так |
| Кут повороту купола парасольки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Купол парасольки | тканина |
| Стійка парасольки | метал |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |